تفاوت های عملکرد دو تکنیک زیبایی اندولیفت و اندو آر آف سابسیژن

تفاوت های عملکرد دو تکنیک زیبایی اندولیفت و اندو آر آف سابسیژن
فهرست مطالب

اندو آر اف سابسیژن یک تکنیک نوین و یک پیشرفت بزرگ در پزشکی زیبایی Endo-RF Subcision

مقدمه

در زمینه پزشکی و زیبایی که به ‌سرعت در حال تحول است، پیشرفت‌های فناورانه ادامه دارد دو تکنیک که طی چند سال اخیر توجه ها را به شدت به خود جلب کرده تکنولوژی های اندولیفت و اندو آر اف سابسیژن است؛ در این مقاله قصد داریم ضمن توضیح کلی روش آر اف سابسیژن به تفاوت های این دو تکنولوژی بپردازیم در ادامه با فروزان طب همراه باشید.

ضمنا شما همکاران گرامی می توانید جهت مشاهده فیلم های نمونه و نظرات همکارانی که از این تکنولوژی ها استفاده می کنند به شماره ۰۹۳۶۳۱۸۸۴۶۴ پیام دهید یا تماس حاصل فرمایید.

توضیح و تعریف کلی Endo-RF Subcision

اندوآر اف سابسیژن یک روش کم ‌تهاجمی است که تکنولوژی فرکانس رادیویی (RF) را با تکنیک‌ سابسیژن ترکیب می‌کند تا درمان جدیدی برای مشکلات مختلف درماتولوژیکی ارايه کند، در روش اندو آر اف سابسیژن با به‌کارگیری یک ابزار ویژه به نام کانول خیلی نازک با سر کند و بلند برای شکستن باندهای الیافی زیر پوست استفاده می‌کنیم که با آزاد کردن ساختارهای انسجام‌ساز، امکان دستیابی به پوستی صافتر را فراهم می‌سازد. حال افزودن انرژی فرکانس رادیو به این فرآیند منجر به مزایای اضافی برای سابسیژن شده است.

کانول دستگاه اندو آر اف

کانول دستگاه اندو آر اف

تکنولوژی RF به‌طور همزمان، انرژی فرکانس رادیو به مناطق هدف اعمال می‌شود. تکنولوژی RF انرژی حرارتی کنترل شده را به لایه‌های عمیق‌تر پوست منتقل می‌کند که منجر به تحریک تولید کلاژن و بازسازی آن می‌شود. این رویکرد دوگانه علاوه بر کند کردن روند تحلیل پوست باعث تحریک فرآیندهای بازسازی طبیعی پوست خواهد شد.

خرید دستگاه اندو آر اف سابسیژن

کاربردهای دستگاه اندو آر اف

درمان جوش‌های آکنه اسکار با اندو آر اف

این تکنولوژی در درمان آکنه اسکار تأثیر بسزایی داشته است، با آزاد‌سازی باندهای الیافی )فیبروتیک( موجب آزاد سازی قسمت های فرورفته پوست شده و به‌ طور همزمان تحریک تولید کلاژن انجام میشود ، این روش به بهبود کلی بافت و ظاهر پوست زخم‌ دار کمک می‌کند.

تنظیم شلی پوست ( تایتنینگ)

امواج آر اف که به طور تنظیم شده زیر پوست می رسانیم باعث لیفت پوست و رفع افتادگی ها مثل افتادگی غبغب میشود، گرمای تولید شده باعث انقباض کلاژن می‌شود و تولید فیبرهای کلاژن جدید آغاز می‌شود که منجر به پوستی با بافت جوانتر و جذاب ‌تر می‌شود.

کاهش چین و چروک

خطوط نازک و چین‌ها می‌توانند با Endo-RF Subcision به‌طور مؤثر کاهش یابند. ترکیب شکستن باندهای الیافی و تحریک ترکیب کلاژن موجب پوستی صافتر و جوان‌تر می‌شود. کاهش و از بین بردن خطوط اخم، خنده و …. از جمله مزایای این دستگاه است.

کاهش سلولیت

این روش در کاهش ظاهر سلولیت نیز اثربخش بوده است و امروزه به عنوان یک روش موثر با تعداد جلسات محدود برای از بین بردن سلولیت ران، باتک و پهلو ها استفاده های مفیدی دارد.

سایر کاربردها

لاغری به معنای از بین بردن چربی های اضافی پهلو، ران و غیره، اسکارهای پنجه کلاغی و غیره .

شما عزیزان می توانید به طور مفصل از جزییات تکنولوژی اندوآر اف سابسیژن به همراه فیلم و عکس های مرتبط در مقاله زیر مطلع شوید. همه چیز در مورد اندو آر اف

تفاوت اندو لیفت و اندوآراف در چیست؟

گاها همکارانی که می خواهند نسبت به مدرن سازی مطب و افزودن خدمات جدید به مراجعان خود اقدام فرمایند از ما این سوال را می پرسند که بالاخره کدامیک بهتر است و خرید کدام بهتر است ؟
واقعیت این است که جواب مستقیم و سرراستی برای این سوال وجود ندارد. مواردی نظیر دامنه کاربرد، میزان نتایج قطعی، میزان مواد مصرفی در هر جلسه، کیفیت دستگاه و تامین کننده، خدمات و آموزش های پس از فروش و … می تواند در زمان انتخاب دستگاه مورد توجه قرار گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و کسب راهنمایی بیشتر با ما در تماس باشید. شماره ۰۹۳۶۳۱۸۸۴۶۴ حتی پس از پایان ساعت اداری در خدمت شما می باشد.

در قسمت اول مقاله به طور خلاصه اندوآر اف سابسیژن را توضیح دادیم؛ در ادامه در مورد دستگاه اندولیفت خواهیم پرداخت

توضیح و تعریف کلی اندولیفت | Endo Lift

به طور کلی اندولیفت یک روش لیفت و بالا بردن اجزای پوست صورت است. این متد جدید بدون نیاز به بیهوشی و بی حسی پوست را بالا کشیده و با حداقل تهاجم بهترین تاثیر را روی پوست می گذارد. دستگاه اندولیفت لیزری است که دارای طول موج ۱۴۷۰ نانومتر بوده و با تاثیر بسیار زیاد خود بر آب و چربی بافت های پوست کمی تواند چین و چروک ها و افتادگی پوست را از بین ببرد.
در اندولیفت پرتو های خارج شده از لیزر به باریکی تار مو بوده و بر خلاف لیزر مو های زائد به عمق پوست وارد می شوند. این پرتو ها با عملکرد خود می توانند سبب تجزیه ی چربی ها شده و فرم اسکلت پروتئینی بافت را تغییر دهند.

Endo-RF Subcision و Endo Lift هر دو رویکردی برای زیبایی هستند، اما به مسائل مختلف می‌پردازند و از مکانیسم های مختلف تاثیر می گذارند.

تمرکز در اندو آراف بر اختلالات و ناصافی های پوست، اسکار، رینکل ، خطوط اخم و خنده و همچنین بهبود شرایط کلی پوست ، از طریق سابسیژن و رساندن أمواج آر اف به زیر پوست است، در حالیکه در اندولیفیت تمرکز به‌ طور اصلی به جلوگیری از اثرات گرانش زمین و بهبود کلی شلی پوست نظیر ایجاد لیفت دارد. در واقع اندولیفت طراحی شده است تا اثرات سست شدن پوست را متوقف کرده و بهبود کلی ظاهرپوست را فراهم کند. و به خصوص در صورت و گردن اثرات خوبی دارد.

تفاوت در اثربخشی و ظاهر شدن اثرات درمانی

از آنجا که در اندولیفت در واقع بر تقویت روندهای طبیعی بدن تکیه داریم، برای ظاهر شدن اثرات مدت طولانی تری احتیاج است ولی از روی پوست کار انجام میشود درحالیکه در اندوآر اف شما یا کانولاهای بسیار ظریف سوراخی روی پوست ایجاد می کنید هر چند این سوراخ بسیار ریز است و سریع ترمیم میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت جدیدترین مقالات در اینباکس شما