درباره ما

مجموعه فروزان طب همواره افتخار داشته به عنوان اولین شرکت بازاریابی علمی در حوزه تجهیزات پزشکی، اقدام به معرفی علمی و صحیح جدیدترین تکنولوژی ها در حوزه درمان نموده است ما آشنایی همکاران گرامی با جدیدترین دستگاه ها تکنیک ها، و برخورداری هموطنان از این خدمات را مهم ترین رسالت خود می دانیم. 

در کنار فروش به روز ترین تجهیزات و دستگاه های پزشکی بخش مهمی از تمرکز و تلاش خود را در حوزه خدمات پس از فروش و آموزش دستگاه ها اختصاص داده ایم. به نحوی که مشتریان عزیز ما که از دستگاه ها ما خرید نموده اند توانسته اند ضمن بهرمندی از این آموزش ها از صد درصد ظرفیت دستگاه ها استفاده کنند و خدمات نوین را به راحتی به مجموعه خود اضافه فرمایند .
و افتخار داریم اعلام کنیم بسیاری از آموزش های مرتبط برای اولین بار در ایران تولید شده و به مخاطبان محترم سایت عرضه شده است.

شرط اصلی سایت فروزان طب بابت همکاری با تامین کنندگان مختلف آموزش و نصب رایگان آنها و اطمینان از کیفیت بالای خدمات پس از فروش آنها می باشد.
شما عزیزان و همکاران پزشک و تمامی کادر درمان که مخاطبان اصلی این سایت می باشید ، می توانید همه روز هفته با ما در تماس باشید و از آخرین تکنولوژی های مدرن و دارای مجوز مطلع باشید .